Põhisisu juurde
Euroopa kodanikualgatuse foorum

Kas teil on kavas käivitada Euroopa kodanikualgatus või tegelete juba mõne edendamisega? Või soovite arutada küsimusi, mis võiksid olla kodanikualgatuse teemaks? 

Käesolev foorum on koht, kust saada praktilist teavet ja nõu Euroopa kodanikualgatuse kohta ning arutada sellega seotud küsimusi. Mõned funktsioonid on kättesaadavad alles pärast seda, kui te end registreerite. Seda platvormi haldab Euroopa Komisjoni nimel ja temaga sõlmitud lepingu alusel Euroopa Kodanike Teenistus (ECAS)

Euroopa kodanikualgatuste nimekirja vaatamiseks või uue algatuse registreerimiseks külastage palun Euroopa kodanikualgatuse veebisaiti.

ECI Forum logo
Infographic (2024) | European Citizens' Initiative: Data & Figures
ECI Infographic Data & Statistics as of May 2024
Sissejuhatav Video – Euroopa Kodanikualgatuse Foorum

Värskeimad õppematerjalid

Veebikursus: põhioskused Euroopa kodanikualgatuse korraldajatele

Kas soovite rohkem teada saada eduka Euroopa kodanikualgatuse loomise protsessist ja tavadest? Külastage meie veebikursust: veebikursus

Veebikursusel keskendutakse Euroopa kodanikualgatuse praktilistele külgedele, nagu: – komisjoni pädevusvaldkondade mõistmine ja registreerimisprotsessi juhtimine – edukas kampaania internetis ja väljaspool seda COVID-19 ajal – allkirjade kogumine – andmekaitsenõuded – üleeuroopaliste tugivõrgustike loomine – vahendite hankimine – toetustegevus – järelmeetmed. 

Euroopa kodanikualgatuse foorumi tutvustuspakett

ECI Forum Welcome Package
The ECI Forum - Welcome Package

Euroopa kodanikualgatuse teabepakett kodanikuühiskonna organisatsioonidele

Book with lightbulb
Euroopa kodanikualgatuse teabepakett kodanikuühiskonna organisatsioonidele

Kodanikuühiskonna organisatsioonidele mõeldud Euroopa kodanikualgatuse teabepaketi vaatamiseks eri keeltes valige lehekülje ülaosas olev keelenupp. 

Lisamaterjali leiate LEARNi veebisaidilt 

Edulugu

Picture of trophy with star in the middle
Euroopa karusnahast priiks

Loe rohkem edulugusid siit!

 

Viimane veebiseminar

Webinar 'Unlocking Engagement: Strategies for Reaching and Activating the Unengaged for Your ECI', 2024

  • Alguskuupäev: 13/06/2024 - 12:30

 

Jälgige Euroopa kodanikualgatust sotsiaalmeedias

Ühinege Euroopa kodanikualgatuse Facebooki rühmaga, et jagada selleteemalisi uudiseid, ideid ja kogemusi teistega. Tegutseme aktiivselt ka rakendustes X (varem Twitter) ja LinkedIn, kus kasutame teemaviidet #EUTakeTheInitiative.

Vastutuse välistamine: Euroopa kodanikualgatuse foorumil avaldatud arvamused kajastavad üksnes nende autorite seisukohta. Neid ei saa mingil juhul pidada Euroopa Komisjoni ega Euroopa Liidu seisukoha väljenduseks.