Pereiti prie pagrindinio turinio
Europos piliečių iniciatyvos forumas

Internetinis seminaras „Parašų rinkimas internetu. Ką reikia žinoti apie centrinę internetinę pritarimo pareiškimų rinkimo sistemą. Patirtimi dalijasi sėkmingų Europos piliečių iniciatyvų dalyviai“

Pradžios data: 14/03/2023
Pabaigos data: 14/03/2023
Esama būsena: Baigėsi
Atnaujinta: 14/02/2023

Norite daugiau sužinoti apie parašų rinkimą internetu ir centrinę internetinę pritarimo pareiškimų rinkimo sistemą?

Dalyvaukite internetiniame seminare, vyksiančiame kovo 14 d., antradienį, per kurį IT ekspertas Jerôme Stefanini ir EPI sėkmingos iniciatyvos „Stop Finning – Stop the Trade“ organizatorius Nils Kluger suteiks praktinės informacijos, rekomendacijų ir pasidalins patirtimi, kaip naudotis centrine internetine pritarimo pareiškimų rinkimo sistema. 

Šiame internetiniame seminare bus pateikta praktinės informacijos ir rekomendacijų, kaip rinkti parašus internetu, daugiausia dėmesio skiriant centrinei internetinei pritarimo pareiškimų rinkimo sistemai. IT ekspertas Jerôme Stefanini trumpai apžvelgs internetinę pritarimo pareiškimų rinkimo sistemą ir tai, kaip organizatorius gali pritaikyti sistemą ir gauti duomenis. Iniciatyvos „Stop Finning – Stop the Trade“ organizatorius Nils Kluger pasidalins savo patirtimi, įgyta naudojantis sistema, ir teiks patarimų organizatoriams. Galiausiai dalyviai turės galimybę užduoti klausimų abiem pranešėjams. 

Norėdami užsiregistruoti šiam internetiniam seminarui, siųskite e. laišką adresu ECIforum@ecas.org, nurodydami savo vardą ir pavardę bei organizaciją (jei taikoma). 

Data: 2023 m. kovo 14 d., antradienis

Laikas: 12:30–13:30 CET

Pranešėjai:

Jerôme Stefanini, už centrinę internetinę pritarimo pareiškimų rinkimo sistemą atsakingas IT pareigūnas

Nils Kluger, iniciatyvos „Stop Finning – Stop the Trade“ organizatorius 

Platforma: Webex

Kalba: anglų

Speakers: Jerôme Stefanini , Nils Kluger

ECI Forum - Collecting Signatures Online - Webinar Recording

Pranešimo skaidrės

ECI Forum Webinar - Central Online Collection System - Presentation
anglų
(824.68 KB - PPTX)
Parsisiųsti
Atsakomybės ribojimo pareiškimas. EPI forume pareikštos nuomonės atspindi tik jų autorių požiūrį ir jokiu būdu negali atspindėti Europos Komisijos arba Europos Sąjungos pozicijos.
Esate pasirengę užregistruoti savo iniciatyvą?

Norite paremti iniciatyvą? Norite gauti daugiau informacijos apie dabartines arba ankstesnes iniciatyvas?